Sari la conținut
Advil Sinus congestie și durere, Sinus Reliever medicament, Reliever durere și Reductor de febră cu Ibuprofen și Fenilephrine HCl - 50 comprimate filmate

Price:

164,50 lei


Advil Sinus congestie și durere, Sinus Reliever medicament, Reliever durere și Reductor de febră cu Ibuprofen și Fenilephrine HCl - 50 comprimate filmate

https://nutricity.ro/shop/brswizqrbyfqkey5-advil-sinus-congestie-si-durere-sinus-reliever-medicament-reliever-durere-si-reductor-de-febra-cu-ibuprofen-si-fenilephrine-hcl-50-comprimate-filmate-130359 https://nutricity.ro/web/image/product.template/130359/image_1920?unique=14720cd

Stock Expiry Date*: 24-06-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Un pachet de 50 comprimate filmate de Advil Sinus Congestia şi Durerea, Sinus Reliever şi Reductor de febră cu Ibuprofen şi Fenilephrine HCl
  • Advil ibuprofen 200 mg medicament pentru durere la adulţi ameliorează temporar febra, dureri minore de corp şi dureri de cap
  • Comprimatele de Fenilefrină HCl 10 mg asigură ameliorarea presiunii sinusale, ameliorarea congestiei nazale şi ameliorarea inflamaţiei nazale
  • Comprimatele filmate sunt ușor de portabil, astfel încât să puteți avea advil congestie relief gata ori de câte ori aveți nevoie
  • Medicina de congestie sinusală pentru adulți și copii cu 12 ani și mai în vârstă - adăugarea perfectă la dormitorul de colegiu esențiale
  • Luaţi unul dintre aceste comprimate decongestionante sinusale la fiecare 4 ore dacă este necesar pentru simptome.
  • HSA and FSA eligible item. Medicare Advantage OTC (MAOTC) eligible. *OTC benefits and eligible products vary by plan. Check your plan for specific details.

164,50 lei 164.5 RON 164,50 lei Taxe incluse

Not Available For Sale

(3,29 lei / Unit)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marca
  • Aromă
  • Număr de unități
  • Formular element
  • Greutate element
  • Beneficii de produs
  • Numărul de elemente
  • Forma de dozaj
  • Producătorul
  • Dimensiuni element L x W x H
  • Ingrediente
  • Tip de produs
  • Utilizări specifice pentru produs
  • UPC
  • Numărul de identificare comercială globală
  • Numele tipului de pachet
  • Publicul țintă
  • Număr de conținut net
  • Tip de produs
  • Greutate element
  • Marca
  • Ingrediente
  • Numele mărcii
  • Descrierea intervalului de vârstă
  • Numărul părții producătorului
  • Număr model
  • Dimensiuni elemente
  • Numele articolului Nype
  • Caracteristici suplimentare
  • Utilizarea ţintă a părţii corpului

Această combinație nu există.

Contactați-ne
Medicină sinusală
Beneficii de produs Rece, Ajutor nazal, Ameliorarea durerii, Control sinusal, Cefalee, Febră
Ingrediente Glicerină, Aromă artificială, Sucraloză, Dioxid de titan, Ceară Carnauba, Hipromeloză, laurilsulfat de sodiu, Talc, Lecitină, trigliceride medii, acid stearic, celuloză microcristalină, Acesulfam Potasiu, Maltodextrină, Gumă de xantan, polidextroză, croscarmeloză sodică, Amidon de porumb, acid lactic, alcool polivinilic, Triacetină, Amidon pregelatinizat, Dioxid de siliciu coloidal, Pharmaceutical Ink, Synthetic Iron Oxide, Propyl Gallate, Ibuprofen, Phenylephrine
Utilizări specifice pentru produs Febră, Ajutor de congestie, Presiunea sinusală, Cefalee, Congestia nazală
Ingrediente Glicerină, Lecitină, Aromă artificială, Hipromeloză, Talc, Acid stearic, Maltodextrină, Amidon de porumb, Sucraloză, Dioxid de titan, Gumă de xantan, Alcool polivinilic, Ceară Carnauba, Amidon pregelatinizat, Celuloză microcristalină, Polidextroză, Croscarmeloză sodică, Acesulfam Potasiu, Dioxid de siliciu coloidal, Ibuprofen, Lauril sulfat de sodiu, Fenilefrină, Cerneală farmaceutică, Oxid sintetic de fier, Trigliceride cu lanţ mediu, Triacetină, Acid lactic, Galat de propil
Descrierea intervalului de vârstă Adulţi, Adolescenţi
Marca Advil
Aromă Sinus
Număr de unități 50 Număr
Formular element Comprimate
Greutate element 5,6 Lire
Numărul de elemente 1
Forma de dozaj Comprimate
Producătorul Haleon US Services Inc.
Dimensiuni element L x W x H 5, 6 X 3, 5 Inches
Tip de produs Medicină sinusală
UPC 305730199018
Numărul de identificare comercială globală 00305730199018
Numele tipului de pachet Cutie
Publicul țintă Unisex-adulți
Număr de conținut net 50 Count
Tip de produs Medicamente
Greutate element 5,6 Lire
Marca Advil
Numele mărcii Advil
Numărul părții producătorului 019901
Număr model 305730199018
Dimensiuni elemente 5.6 x 3.5 inches
Numele articolului Nype Sinus Medicine
Caracteristici suplimentare Non-Drowsy
Utilizarea ţintă a părţii corpului Cap
  • Buy Four or More Offer

    Obțineți 5% reducere când cumpărați 4 sau mai multe produse

  • Next Purchase Offer
    Obțineți o reducere de 5% la următoarea achiziție.
  • Ships From(Romania)
    Comenzile sunt procesate și expediate din Brooklyn, SUA.

  • Delivery Offer(Romania)
    Livrare gratuită pentru comenzile eligibile.
Delivery Detail
Timp estimat de livrare: 12–26 zile (internațional).
3–6 zile (domestic).
Safe Checkout
Finalizare de plată sigură garantată
Return Policy

Garanție de returnare de 30 de zile
Achiziții sigure susținute de suport pentru returnare de 30 de zile.

Free Return Pickup
Preluare gratuită pentru retur disponibilă
Ne ocupăm de retururi de la ușa dvs. fără costuri suplimentare.

 

Advil Sinus Congestion and Pain medicine combină viteza și puterea Advil cu un decongestionant nazal dovedit pentru ameliorarea rapidă, puternică a simptomelor reci. Acest calmant de durere, reductor de febră şi medicament sinusal pentru adulţi uşurează o varietate de simptome reci, inclusiv congestia nazală, presiunea sinusurilor nazale şi umflarea nazală, împreună cu febră, dureri minore de corp şi dureri de cap. Fiecare dintre aceste comprimate de Advil conţine ibuprofen 200 mg, un medicament pentru durere şi reducerea febrei, şi fenilefrină HCl 10 mg, un medicament adult decongestionant nazal pentru a ajuta la ameliorarea congestiei nazale. Advil medicament de relief sinusurilor este non-drowsy, oferindu-vă ameliorarea rapidă a simptomelor într-un singur comprimat în timp ce vă permite să obțineți pe cu ziua sau noaptea. Aceste comprimate de ibuprofen sunt ușor portabile, astfel încât să puteți avea medicament congestie sinusală gata ori de câte ori și oriunde simptomele grevă. Pregateste-te sa te intorci la facultate cu incredere si sa te asiguri ca esti pregatit pentru orice iti iese in cale anul academic. Aveţi încredere în Advil pentru a vă controla răceala şi sinusurilesimptome.

Informaţii importante

Ingrediente

Ibuprofen, Fenilefrină, Acesulfam Potasiu, Aromă artificială, Ceară Carnauba, Silicon coloidal Dioxid, Amidon de porumb, Croscarmeloză sodică, glicerină, Hipromeloză, Acid lactic, lecitină, Maltodextrină, Trigliceride cu lanţ mediu, Celuloză microcristalină, Cernel farmaceutic, Polidextroză, Alcool polivinilic, Amidon pregelatinizat, Galat de propil, Lauril sulfat de sodiu, Acid stearic, Sucraloză, Oxid sintetic de fier, Talc, Dioxid de titan, Triacetină, Gum xan

Disclaimer legal

Declarațiile cu privire la suplimente alimentare nu au fost evaluate de către FDA și nu sunt destinate pentru a diagnostica, trata, vindeca sau preveni orice boală sau stare de sănătate.

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

1 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC14689 Gls Group 984228922841 2026-07-21 Track

Avertisment

Suplimentele alimentare nu sunt medicamente. Produsele vândute pe acest site nu sunt destinate să diagnosticheze, trateze, vinde sau prevină vreo boală. Dacă aveți o afecțiune medicală, consultați întotdeauna un profesionist calificat în domeniul sănătății înainte de utilizare. Rezultatele individuale pot varia. Prin plasarea unei comenzi, sunteți de acord să respectați reglementările de import ale țării dumneavoastră. Acoperim dările și impozitele aplicabile acolo unde este specificat.

*Informații despre data expirării:
Vă rugăm să rețineți că data de expirare poate varia de la un lot la altul. Cu toate acestea, garantăm că toate produsele expediate clienților noștri au o durată de valabilitate validă și nu vor fi expirate la momentul livrării.