Tablete HBP de tuse şi rece - Antihistaminic şi Supresant de tuse pentru persoanele cu tensiune arterială mare - Dextrometorfan HBR, Chlorfeniramina Maleat - 16 Număr (6 ambalaj)
Stock Expiry Date*: 31-07-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Tuse și rece: Introducerea majore tuse și suport rece, un remediu de încredere, care poate ajuta la ameliorarea temporară a simptomelor de răceală comună, inclusiv tuse, nas curge, și strănut.
- FORMAT SPECIAL PENTRU HBP: Ingredientele active din aceste tuse și comprimate reci pot ajuta la reducerea simptomelor unei răceli la cei cu tensiune arterială mare.
- INGREDIENTE ACTIVE: Aceste comprimate reci conţin 30 g dextrometorfan HB tuse supresor şi 4g clorfeniramină maleat antihistaminice. Nu conţin gelatină, amidon, gluten şi nuci.
- FORMAREA CALITĂŢII: Menţinem standarde înalte de îngrijire prin respectarea strictă a reglementărilor, pentru a oferi tuse şi comprimate reci atent formulate şi eficiente. Cu o formulă de dextrometorfan și clorfeniramină, tabletele noastre pot ajuta la reducerea simptomelor de răceală comună.
- La Major Pharmaceuticals, credem că wellness ar trebui să fie accesibil tuturor. Ne mândrim cu moştenirea noastră de a oferi suplimente de calitate OTC şi vitamine.
| Ingrediente | dioxid de siliciu, Dioxid de titan, Talc, Stearat de magneziu, acid stearic, Celuloză microcristalină, croscarmeloză sodică, Polietilenă Glycol, alcool polivinilic, FD&C Yellow #6, lactose anhydrous, D&C red #27 aluminum lake |
| Utilizări specifice pentru produs | Rece, Tuse |
| Ingrediente speciale | Latex gratuit, Fără gluten, Nut Free, Fără ouă, Corn Free |
| Tipul de material liber | Soy Free, fără grâu, Fără ouă, Fără arahide, Fără porumb |
| Ingrediente active | Dextrometorfan Hbr 30mg, Clorfeniramină Malate 4mg |
| Informații alergen | Fără porumb, Nut Free, Fără ouă, Fără arahide, Fără gluten |
| Ingrediente | Talc, Acid stearic, Stearat, Titan, Dioxid de siliciu, Alcool polivinilic, Celuloză microcristalină, Aluminiu, Lactoză Anhidră, Croscarmeloză sodică, Polietilenă Glycol, Fd&c Galben #6 Lac de aluminiu |
| Marca | MAJOR |
| Aromă | Nearomatizate |
| Număr de unități | 96 Număr |
| Formular element | Comprimat |
| Beneficii de produs | Relief tuse |
| Numărul de elemente | 6 |
| Forma de dozaj | Comprimate |
| Producătorul | Majore Pharmaceuticals |
| Tip de produs | Relief la rece și la gripă |
| UPC | 820555075007 |
| Numele tipului de pachet | Cutie |
| Număr de conținut net | 6 Box |
| Tip de produs | Medicamente |
| Marca | Majore |
| Numele mărcii | MAJOR |
| Descrierea intervalului de vârstă | Adulţi |
| Tipul containerului | Cutie |
| Numărul părții producătorului | 700844 |
| Număr model | 00904-6634-44 |
| Caracteristici suplimentare | Cough Relief |
| Utilizarea ţintă a părţii corpului | Întregul corp |
-
Obțineți 5% reducere când cumpărați 4 sau mai multe produse
-
Obțineți o reducere de 5% la următoarea achiziție.
-
Comenzile sunt procesate și expediate din Brooklyn, SUA.
-
Livrare gratuită pentru comenzile eligibile.
3–6 zile (domestic).
Garanție de returnare de 30 de zile
Achiziții sigure susținute de suport pentru returnare de 30 de zile.
SKU |
BRSWIAYCCAMGEGDC |
Categorie |
Asistenţa medicală , Over-the-counter medicamente , Tuse & rece , Relief la rece și la gripă |
Tags |
Find reliable relief from cold and cough symptoms with Major Cough and Cold HBP Tablets. Designed with those managing high blood pressure in mind, these tablets offer a gentle approach to symptom management.
Key Highlights
- May help reduce cough symptoms.
- Contains an antihistamine to alleviate runny nose and sneezing.
- Formulated without gelatin, starch, gluten, or nuts.
- Suitable for individuals with high blood pressure.
Useful Facts
- Contains 30g of dextromethorphan HBr (cough suppressant).
- Contains 4g of chlorpheniramine maleate (antihistamine).
- Pack includes 16 tablets (6 pack).
Good Fit For
- Individuals seeking relief from common cold symptoms.
- People with high blood pressure looking for a gentle remedy.
- Those who prefer tablets over liquid formulations.
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
| Order Number | Carrier | Final Mile Tracking Code | Last Update | Track |
|---|---|---|---|---|
| NC14689 | Gls Group | 984228922841 | 2026-07-21 | Track |
Avertisment
Suplimentele alimentare nu sunt medicamente. Produsele vândute pe acest site nu sunt destinate să diagnosticheze, trateze, vinde sau prevină vreo boală. Dacă aveți o afecțiune medicală, consultați întotdeauna un profesionist calificat în domeniul sănătății înainte de utilizare. Rezultatele individuale pot varia. Prin plasarea unei comenzi, sunteți de acord să respectați reglementările de import ale țării dumneavoastră. Acoperim dările și impozitele aplicabile acolo unde este specificat.
*Informații despre data expirării:
Vă rugăm să rețineți că data de expirare poate varia de la un lot la altul. Cu toate acestea, garantăm că toate produsele expediate clienților noștri au o durată de valabilitate validă și nu vor fi expirate la momentul livrării.









