Sari la conținut
Alka-Seltzer Plus Putere maximă PutereMax Sinus congestie & durere Medicina, Ziua + Geluri lichide de noapte - Relief puternic pentru rece și gripă, + Congestia sinus pentru adulți și copii 12+ Ani, 24 Conte

Price:

60,08 lei


Alka-Seltzer Plus Putere maximă PutereMax Sinus congestie & durere Medicina, Ziua + Geluri lichide de noapte - Relief puternic pentru rece și gripă, + Congestia sinus pentru adulți și copii 12+ Ani, 24 Conte

https://nutricity.ro/shop/brswgbayafyagd3l-alka-seltzer-plus-putere-maxima-puteremax-sinus-congestie-durere-medicina-ziua-geluri-lichide-de-noapte-relief-puternic-pentru-rece-si-gripa-congestia-sinus-pentru-adulti-si-copii-12-ani-24-conte-93419 https://nutricity.ro/web/image/product.template/93419/image_1920?unique=3babec3

Stock Expiry Date*: 21-04-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Alka-Seltzer Plus Sinusuri de putere maximă, congestie și durere Gelurile Powermax oferă o ușurare rapidă puternică *Use as direction.
  • Sinusurile, congestia şi ameliorarea durerii gelurile lichide de zi şi de noapte nu trebuie luate în acelaşi timp; aşteptaţi 4 ore după ultima doză de noapte înainte de începerea medicamentului.
  • Relief puternic, zi sau noapte, de la cele mai grave simptome sinusale, frig și gripă
  • Day time formula provides relief from fever, headache, nasal congestion, sinus congestion / pressure, minor aches and pains, cough, and sore throat. In addition to these symptoms, the Night-time formula also helps relieve runny nose & sneezing.
  • Alka-Seltzer Plus Putere maximă PowerMax Sinus congestie și durere Medicina este un medicament rece puternic și gripa pentru adulți și copii cu 12 ani și peste.
  • Ambalajul poate varia
  • HSA/FSA eligibile -- Verificați planul pentru acoperire.

60,08 lei 60.08 RON 60,08 lei Taxe incluse

Not Available For Sale

(2,50 lei / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marca
  • Număr de unități
  • Formular element
  • Greutate element
  • Beneficii de produs
  • Numărul de elemente
  • Producătorul
  • Dimensiuni element L x W x H
  • Ingrediente
  • Tip de produs
  • Utilizări specifice pentru produs
  • Tipul de material liber
  • Ingrediente active
  • UPC
  • Denumire model
  • Numărul de identificare comercială globală
  • Numele tipului de pachet
  • Publicul țintă
  • Ingrediente
  • Număr de conținut net
  • Marca
  • Tip de produs
  • Numele mărcii
  • Descrierea intervalului de vârstă
  • Tipul containerului
  • Numărul părții producătorului
  • Număr model
  • Dimensiuni elemente
  • Caracteristici suplimentare

Această combinație nu există.

Contactați-ne
Relief la rece și la gripă
Ingrediente Glicerină, Gelatină, propilenglicol, Apă purificată, povidonă, Polietilenă Glycol, Dioxid de titan., shellac, FD&C Blue No. 1, Sorbitol Sorbitan Solution, Hidroxid de sodiu, ferric oxide, Silicat de aluminiu de potasiu, Dextromethorphan Hydrobromide 10mg, Doxylamine Succinate 6.25mg, Day: Acetaminophen 325mg, Phenylephrine hydrochloride 5mg. Night: Acetaminophen 325mg, Dextromethorphan Hydrobromide10 mg, Phenylephrine hydrochloride 5mg. Day: FD&C yellow #6, titanium dioxide. Night: D&C yellow No. 10
Ingrediente active Zi: Acetaminofen 325 Mg, Dextrometorfan Hydrobromide 10 Mg, Fenilefrină clorhidrat 5 Mg. noapte: Acetaminofen 325 Mg, Doxilamină Succinat 6,25 Mg, Phenylephrine Hydrochloride 5 mg.
Ingrediente Glicerină, Apă purificată, Gelatină, Hidroxid de sodiu, Povidonă, Oxid de fer, Propilen Glycol, Polietilenă Glycol, Shellac, Fd&c Blue No. 1, Dioxid de titan., Sorbitol Sorbitan Solution, Dextrometorfan Hydrobromide 10mg, Ziua: Acetaminofen 325mg, Doxilamină Succinat 6,25 mg, Silicat de aluminiu de potasiu, Dextrometorfan Hydrobromide10 Mg, Fenilephrine clorhidrat 5mg. noapte: Acetaminofen 325mg, Fenilefrină clorhidrat 5mg. zi: galben Fd&c #6, Dioxid de titan. Noapte: D&c Yellow No. 10
Marca ALKA-SELTZER PLUS
Număr de unități 24 Număr
Formular element Gel lichid
Greutate element 1,76 uncii
Beneficii de produs Controlul febrei
Numărul de elemente 1
Producătorul Noi/BAYR7
Dimensiuni element L x W x H 3, 5 X 1, 5 X 5 Inches
Tip de produs Relief la rece și la gripă
Utilizări specifice pentru produs Rece
Tipul de material liber Nu Material Type free
UPC 016500583479
Denumire model Alka Seltzer Plus Maximum Strength Medicine Liquid Gels For Adults With Pain Reliever Fever Reducer
Numărul de identificare comercială globală 00016500583479
Numele tipului de pachet R
Publicul țintă Unisex-adulți
Număr de conținut net 24 Count
Marca Alka-Seltzer Plus
Tip de produs Medicamente
Numele mărcii ALKA-SELTZER PLUS
Descrierea intervalului de vârstă Adulţi
Tipul containerului Cutie
Numărul părții producătorului SB-123
Număr model SB-123
Dimensiuni elemente 3.5 x 1.5 x 5 inches
Caracteristici suplimentare Non-Drowsy
  • Buy Four or More Offer

    Obțineți 5% reducere când cumpărați 4 sau mai multe produse

  • Next Purchase Offer
    Obțineți o reducere de 5% la următoarea achiziție.
  • Ships From(Romania)
    Comenzile sunt procesate și expediate din Brooklyn, SUA.

  • Delivery Offer(Romania)
    Livrare gratuită pentru comenzile eligibile.
Delivery Detail
Timp estimat de livrare: 12–26 zile (internațional).
3–6 zile (domestic).
Safe Checkout
Finalizare de plată sigură garantată
Return Policy

Garanție de returnare de 30 de zile
Achiziții sigure susținute de suport pentru returnare de 30 de zile.

Free Return Pickup
Preluare gratuită pentru retur disponibilă
Ne ocupăm de retururi de la ușa dvs. fără costuri suplimentare.

 

Alka-Seltzer Plus Maximum Strength PowerMax Sinus Congestion and Pain Medicine, Day + Night Liquid Gels - the maximum strength formula. Designed to be medicine for adults (and children 12 years and older), this powerful medication provides relief from sinus congestion, pain, headaches, fever, cold and flu symptoms. The daytime liquid gels are a non-drowsy formula to help provide relief from fever, sinus congestion / pressure, headache, minor aches / pain, and nasal congestion, so you can get back to your day routine fast. The nighttime cold and flu medicine also provides relief from fever, cold & flu symptoms, as well as runny nose and sneezing.

Informaţii importante

Informații privind siguranța

Avertizare hepatică: Acest produs conţine acetaminofen. Pot apărea leziuni hepatice severe dacă luaţi mai mult de 4000 mg de acetaminofen în 24 ore Cu alte medicamente care conţin acetaminofen 3 sau mai multe băuturi alcoolice în fiecare zi în timpul utilizării acestui produs

Ingrediente

Day: Acetaminophen 325mg, Dextromethorphan Hydrobromide10 mg, Phenylephrine Hydrochloride 5mg. Night: Acetaminophen 325mg, Dextromethorphan hydrobromide 10mg, Doxylamine succinate 6.25mg, Phenylephrine hydrochloride 5mg. Day: FD&C yellow #6, ferric oxide, gelatin, glycerin, polyethylene glycol, potassium aluminum silicate, povidone, propylene glycol, purified water, shellac, sodium hydroxide, sorbitol sorbitan solution, titanium dioxide. Night: D&C yellow No. 10, FD&C blue No. 1, gelatin, glycerin, polyethylene glycol, potassium aluminum silicate, povidone, propylene glycol, purified water, shellac, sodium hydroxide, sorbitol sorbitan solution, titanium dioxide.

Direcții

Ziua: Nu luaţi mai mult decât doza recomandată. Nu luaţi produsele Day and Night în acelaşi timp; aşteptaţi 4 ore după ultima doză de noapte înainte de începerea produsului. Adulţi şi copii cu vârsta de 12 ani şi peste: luaţi 2 capsule cu apă la fiecare 4 ore. Nu depăşiţi 6 capsule în 12 ore sau conform recomandărilor medicului. Copii sub 12 ani: nu utilizaţi. Noapte: Nu luaţi mai mult decât doza recomandată. Nu luaţi produsele Day şi Night în acelaşi timp; aşteptaţi 4 ore după ultima doză de zi înainte de începerea produsului. Adulţi şi copii cu vârsta de 12 ani şi peste: luaţi 2 capsule cu apă la fiecare 4 ore. Nu depăşiţi 4 capsule în 12 ore sau conform recomandărilor medicului. Copii sub 12 ani: nu utilizaţi.

Disclaimer legal

Declarațiile cu privire la suplimente alimentare nu au fost evaluate de către FDA și nu sunt destinate pentru a diagnostica, trata, vindeca sau preveni orice boală sau stare de sănătate.

Dimensiuni produse

3,5 x 1,5 x 5 inci; 1,76 uncii

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

1 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC14689 Gls Group 984228922841 2026-07-21 Track

Avertisment

Suplimentele alimentare nu sunt medicamente. Produsele vândute pe acest site nu sunt destinate să diagnosticheze, trateze, vinde sau prevină vreo boală. Dacă aveți o afecțiune medicală, consultați întotdeauna un profesionist calificat în domeniul sănătății înainte de utilizare. Rezultatele individuale pot varia. Prin plasarea unei comenzi, sunteți de acord să respectați reglementările de import ale țării dumneavoastră. Acoperim dările și impozitele aplicabile acolo unde este specificat.

*Informații despre data expirării:
Vă rugăm să rețineți că data de expirare poate varia de la un lot la altul. Cu toate acestea, garantăm că toate produsele expediate clienților noștri au o durată de valabilitate validă și nu vor fi expirate la momentul livrării.