Tylenol rece & Flu Sever Dimensiune 24ct Tylenol rece & Flu Sever 24ct
Stock Expiry Date*: 06-03-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Reducerea temporară a următoarelor simptome de răceală/gripă
- Reduce temporar febra
- Ajută la slăbirea flegmei (mucus) şi a secreţiilor bronhiale subţiri pentru a face tusea mai productivă
| Ingrediente speciale | Acetaminofen 325 Mg, Dextrometorfan Hbr 10 Mg, Guaifensin 200 Mg, Fenilefrină Hcl 5 Mg |
| Beneficii de produs | Medicina febrei |
| Intervalul de vârstă (Descriere) | Adulţi |
| Numărul de elemente | 3 |
| Dimensiuni element L x W x H | 6 X 6 X 10 Inches |
| Utilizări specifice pentru produs | Tuse |
| Informații despre pachet | Flacon |
| Formular element | Capse |
| Număr de unități | 3.00 Conte |
| Tip de produs | Supliment nutriţional |
| Marca | Tilenol |
-
Obțineți 5% reducere când cumpărați 4 sau mai multe produse
-
Obțineți o reducere de 5% la următoarea achiziție.
-
Comenzile sunt procesate și expediate din Brooklyn, SUA.
-
Livrare gratuită pentru comenzile eligibile.
3–6 zile (domestic).
Garanție de returnare de 30 de zile
Achiziții sigure susținute de suport pentru returnare de 30 de zile.
SKU |
BRSWKGYIBIBGMHLE |
Categorie |
Asistenţa medicală , Over-the-counter medicamente , Tuse & rece , Relief la rece și la gripă |
Tags |
Pentru cele mai actualizate informații, vă recomandăm să vizitați site-ul producătorului pentru cele mai bune detalii ale produsului, inclusiv ingrediente, pericole, direcții și avertismente. Acest produs oferă este pentru 3 pachet de retail
Informaţii importante
Informații privind siguranța
Avertizare hepatică: Acest produs conţine acetaminofen. Doza zilnică maximă a acestui produs este de 10 capleţi (3,250 mg acetaminofen) în 24 ore. Dacă luaţi mai mult de 4000 mg acetaminofen în 24 de ore* cu alte medicamente care conţin acetaminofen 3 sau mai multe băuturi alcoolice în fiecare zi în timp ce utilizaţi acest medicament, atenţie la alergie: acetaminofen poate provoca reacţii cutanate severe. Simptomele pot include: erupţii pe piele înroşite Dacă apare o reacţie cutanată, opriţi utilizarea şi solicitaţi imediat ajutor medical. Avertizare în gât: Dacă durerea în gât este severă, persistă mai mult de 2 zile, este însoţită sau urmată de febră, dureri de cap, erupţii cutanate, greaţă sau vărsături, adresaţi-vă imediat medicului. A nu se utiliza împreună cu niciun alt medicament care conţine acetaminofen (prescripţie sau fără prescripţie medicală). Dacă nu sunteţi sigur dacă un medicament conţine acetaminofen, adresaţi-vă medicului sau farmacistului. dacă luaţi acum un inhibitor al monoaminooxidazei (IMAO) pe bază de reţetă (anumite medicamente pentru depresie, afecţiuni psihice sau emoţionale sau boala Parkinson) sau timp de 2 săptămâni după oprirea medicamentului IMAO. Dacă nu ştiţi dacă medicamentul dumneavoastră de prescripţie medicală conţine IMAO, adresaţi- vă medicului sau farmacistului înainte de a lua acest medicament. dacă aţi avut vreodată o reacţie alergică la acest produs sau la oricare dintre componentele sale. Adresaţi-vă unui medic înainte de utilizare dacă aveţi afecţiuni ale ficatului Afecţiuni ale inimii Afecţiuni ale tiroidei hipertensiunii arteriale tulburări ale diabetului zaharat care urinează din cauza unei glande prostate crescute tuse persistentă sau cronică, cum sunt:apare cu fumat, astm, bronşită cronică sau tuse emfizem care apare cu prea multă flegmă (mucus) Adresaţi- vă medicului sau farmacistului înainte de utilizare dacă luaţi medicamentul de subţiere a sângelui warfarină Atunci când utilizaţi acest medicament nu depăşiţi doza recomandată Opriţi utilizarea şi întrebaţi medicul dacă apar dureri de nervozitate, ameţeli sau somnolenţă, congestie nazală sau tuse care se agravează sau durează mai mult de 7 zile febra se agravează sau durează mai mult de 3 zile este prezentă roşeaţă sau umflare noi simptome apar când tusea apare sau apare cu erupţii cutanate sau dureri de cap care durează Acestea ar putea fi semne ale unei afecţiuni grave. Dacă sunteţi gravidă sau alăptaţi, întrebaţi un profesionist din domeniul sănătăţii înainte de utilizare. A nu se lăsa la îndemâna copiilor.
Direcții
adulţi şi copii cu vârsta de 12 ani şi peste • luaţi 2 caplete la fiecare 4 ore • înghiţiţi întregi; nu zdrobiţi, mestecaţi sau dizolvaţi • nu luaţi mai mult de 10 caplete în 24 ore. Copii sub 12 ani adresaţi-vă medicului
Disclaimer legal
Declarațiile cu privire la suplimente alimentare nu au fost evaluate de către FDA și nu sunt destinate pentru a diagnostica, trata, vindeca sau preveni orice boală sau stare de sănătate.
Dimensiuni produse
6 x 6 x 10 inci; 1.16 uncii
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
| Order Number | Carrier | Final Mile Tracking Code | Last Update | Track |
|---|---|---|---|---|
| NC14689 | Gls Group | 984228922841 | 2026-07-21 | Track |
Avertisment
Suplimentele alimentare nu sunt medicamente. Produsele vândute pe acest site nu sunt destinate să diagnosticheze, trateze, vinde sau prevină vreo boală. Dacă aveți o afecțiune medicală, consultați întotdeauna un profesionist calificat în domeniul sănătății înainte de utilizare. Rezultatele individuale pot varia. Prin plasarea unei comenzi, sunteți de acord să respectați reglementările de import ale țării dumneavoastră. Acoperim dările și impozitele aplicabile acolo unde este specificat.
*Informații despre data expirării:
Vă rugăm să rețineți că data de expirare poate varia de la un lot la altul. Cu toate acestea, garantăm că toate produsele expediate clienților noștri au o durată de valabilitate validă și nu vor fi expirate la momentul livrării.