Sari la conținut
Alka-Seltzer Plus Putere maximă Tuse, Mucus & Congestie Geluri lichide Powermax, Congestionare rapida si eficienta a pieptului, Supresant Tuse, Pentru Adulti si Copii 12 ani si 24 Număr

Price:

60,08 lei


Alka-Seltzer Plus Putere maximă Tuse, Mucus & Congestie Geluri lichide Powermax, Congestionare rapida si eficienta a pieptului, Supresant Tuse, Pentru Adulti si Copii 12 ani si 24 Număr

https://nutricity.ro/shop/brswyziycb7rs3q3-alka-seltzer-plus-putere-maxima-tuse-mucus-congestie-geluri-lichide-powermax-congestionare-rapida-si-eficienta-a-pieptului-supresant-tuse-pentru-adulti-si-copii-12-ani-si-24-numar-66465 https://nutricity.ro/web/image/product.template/66465/image_1920?unique=7c316c3

Stock Expiry Date*: 02-10-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Alka-Seltzer Plus Maximum Strength Cough, Mucus & Congestion Powermax Liquid Gels provide relief from cough, mucus, and congestion. *Use as directed.
  • Oferă o ameliorare maximă maximă puternică a congestiei nazale, dureri de cap, congestie toracică, dureri de corp, durere în gât, presiune sinusală, congestie şi febră
  • Medicamente pentru tuse rapidă și eficace pentru adulți, astfel încât să puteți obține înapoi la viața ta ocupat
  • Fiecare cutie cu tuse, mucus şi soluţie de congestionare conţine: 24 geluri lichide, 1 doză (2 geluri lichide)
  • Ingredientul inhibitor al tusei (Dextrometorphan Hbr) ajută la ameliorarea tusei şi a Expectorantului (Guifensin) în acest medicament ajută la slăbirea flegmei (mucus) şi la creşterea productivităţii tusei.
  • HSA/FSA eligibile -- Verificați planul pentru acoperire.

60,08 lei 60.08 RON 60,08 lei Taxe incluse

Not Available For Sale

(2,50 lei / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marca
  • Aromă
  • Număr de unități
  • Formular element
  • Greutate element
  • Beneficii de produs
  • Numărul de elemente
  • Producătorul
  • Dimensiuni element L x W x H
  • Ingrediente
  • Tip de produs
  • Utilizări specifice pentru produs
  • Ingrediente active
  • UPC
  • Numărul de identificare comercială globală
  • Numele tipului de pachet
  • Publicul țintă
  • Ingrediente
  • Tip de produs
  • Marca
  • Număr de conținut net
  • Numele mărcii
  • Descrierea intervalului de vârstă
  • Tipul containerului
  • Numărul părții producătorului
  • Număr model
  • Dimensiuni elemente
  • Caracteristici suplimentare
  • Utilizarea ţintă a părţii corpului

Această combinație nu există.

Contactați-ne
Relief la rece și la gripă
Beneficii de produs Tuse, Congestia toracică, Durere de corp, Cefalee, Durere de gât, Relief maxim puternic multi-simptom de congestia nazala, Sinus pressure & Congestion and fever
Ingrediente Glicerină, Gelatină, propilenglicol, Apă purificată, Lecitină, povidonă, trigliceride cu lanţ mediu, Polietilenă Glycol, Dioxid de titan., Soluţie Sorbitol- Sorbitan, shellac, Hidroxid de sodiu, Silicat de aluminiu de potasiu, Acetaminophen 325mg, Dextromethorphan Hydrobromide 10mg, Guaifenesin 200mg, Phenylephrine hydrochloride 5mg. FD&C red #40
Utilizări specifice pentru produs Febră, Tuse, Congestia toracică, Durere de corp, Mucus, Presiunea sinusală, Cefalee, Durere de gât, Congestia nazală
Ingrediente active Acetaminofen 325mg, Dextromethorphan hydrobromide 10mg. Guaifenesin 200mg. Phenylephrine hydrochloride 5mg.
Ingrediente Glicerină, Lecitină, Purificat, Elatin, Dioxid., Hidroxid de sodiu, Povidonă, Trigliceride medii în lanţ, Propilen Glycol, Polietilenă Glycol, Shellac, Acetaminofen 325mg, Guaifensin 200mg, Dextrometorfan Hydrobromide 10mg, Fenilephrine clorhidrat 5mg. Fd&c Red #40, Alum de potasiu, Soluţie Sorbitol- Sorbitan
Marca ALKA-SELTZER PLUS
Aromă Powermax Gels
Număr de unități 24 Număr
Formular element Liquid Gels
Greutate element 0,13 lire
Numărul de elemente 1
Producătorul Us/1C1AT
Dimensiuni element L x W x H 3, 5 X 1, 5 X 5 Inches
Tip de produs Relief la rece și la gripă
UPC 016500584209
Numărul de identificare comercială globală 00016500584209
Numele tipului de pachet R
Publicul țintă Unisex-adulți
Tip de produs Medicamente
Marca Alka-Seltzer Plus
Număr de conținut net 24 Count
Numele mărcii ALKA-SELTZER PLUS
Descrierea intervalului de vârstă Adulţi
Tipul containerului pachet
Numărul părții producătorului YAO605
Număr model W605
Dimensiuni elemente 3.5 x 1.5 x 5 inches
Caracteristici suplimentare Acţiune rapidă
Utilizarea ţintă a părţii corpului Înapoi.
  • Buy Four or More Offer

    Obțineți 5% reducere când cumpărați 4 sau mai multe produse

  • Next Purchase Offer
    Obțineți o reducere de 5% la următoarea achiziție.
  • Ships From(Romania)
    Comenzile sunt procesate și expediate din Brooklyn, SUA.

  • Delivery Offer(Romania)
    Livrare gratuită pentru comenzile eligibile.
Delivery Detail
Timp estimat de livrare: 12–26 zile (internațional).
3–6 zile (domestic).
Safe Checkout
Finalizare de plată sigură garantată
Return Policy

Garanție de returnare de 30 de zile
Achiziții sigure susținute de suport pentru returnare de 30 de zile.

Free Return Pickup
Preluare gratuită pentru retur disponibilă
Ne ocupăm de retururi de la ușa dvs. fără costuri suplimentare.

 

Alka-Seltzer Plus Maximum Strength Cough, Mucus & Congestion Powermax Liquid Gels provide chest congestion relief and ease other symptoms associated with a cold and/or flu. These cough suppressant liquid gels are specially designed to provide maximum strength relief formula that starts working fast to ease your symptoms. Equipped with a cough suppressant, this product is perfect for those who need cough relief. The cough suppressant works to suppress your cough reflex, reducing your coughing so you can get the rest you need. Additionally, the Guaifenesin (chest congestion relief) in these liquid gels helps to loosen mucus/phlegm, making it easier to cough up and clear your airways. These liquid gels provide relief so you can get back to your day without being held back by coughing and congestion. Whether you're suffering from a cold, flu, or congestion, Alka-Seltzer Plus Maximum Strength Cough, Mucus & Congestion Powermax Liquid Gels provide effective relief for your symptoms.

Informaţii importante

Informații privind siguranța

Avertizare hepatică: Acest produs conţine acetaminofen. Dacă luaţi • mai mult de 4000 mg acetaminofen în 24 ore • cu alte medicamente care conţin acetaminofen • 3 sau mai multe băuturi alcoolice în fiecare zi în timp ce utilizaţi acest produs Alertă de alergie: Acetaminofen poate provoca reacţii alergice severe la nivelul pielii sau reacţii alergice severe. Simptomele pot include: • înroşirea pielii • vezicule • erupţii cutanate • urticarie • umflarea feţei • astm bronşic (şuierătoare) • şoc Dacă apare o reacţie alergică cutanată sau generală, opriţi utilizarea şi solicitaţi imediat ajutor medical. Avertizare în gât: Dacă durerea în gât este severă, persistă mai mult de 2 zile, este însoţită sau urmată de febră, dureri de cap, erupţii cutanate, greaţă sau vărsături, consultaţi imediat un medic.

Ingrediente

Acetaminophen 325mg, Dextromethorphan hydrobromide 10mg, Guaifenesin 200mg, Phenylephrine hydrochloride 5mg. FD&C red #40, gelatin, glycerin, lecithin, medium chain triglycerides, polyethylene glycol, potassium aluminum silicate, povidone, propylene glycol, purified water, shellac, sodium hydroxide, sorbitol-sorbitan solution, titanium dioxide.

Direcții

Nu luaţi mai mult decât doza recomandată. Adulţi şi copii cu vârsta de 12 ani şi peste: luaţi 2 capsule cu apă la fiecare 4 ore. Nu depăşiţi 10 capsule în 24 ore sau conform recomandărilor medicului. Copii sub 12 ani: nu utilizaţi.

Disclaimer legal

Declarațiile cu privire la suplimente alimentare nu au fost evaluate de către FDA și nu sunt destinate pentru a diagnostica, trata, vindeca sau preveni orice boală sau stare de sănătate.

Dimensiuni produse

3,5 x 1,5 x 5 inci; 2,08 uncii

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

1 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC14689 Gls Group 984228922841 2026-07-21 Track

Avertisment

Suplimentele alimentare nu sunt medicamente. Produsele vândute pe acest site nu sunt destinate să diagnosticheze, trateze, vinde sau prevină vreo boală. Dacă aveți o afecțiune medicală, consultați întotdeauna un profesionist calificat în domeniul sănătății înainte de utilizare. Rezultatele individuale pot varia. Prin plasarea unei comenzi, sunteți de acord să respectați reglementările de import ale țării dumneavoastră. Acoperim dările și impozitele aplicabile acolo unde este specificat.

*Informații despre data expirării:
Vă rugăm să rețineți că data de expirare poate varia de la un lot la altul. Cu toate acestea, garantăm că toate produsele expediate clienților noștri au o durată de valabilitate validă și nu vor fi expirate la momentul livrării.