Sari la conținut
Advil Liqui-Gels Minis Pain Relieiver și Reductor Fever, Pain Medicine pentru adulți cu Ibuprofen 200mg pentru ameliorarea durerii - 160 capsule umplute cu lichid

Price:

101,89 lei


Advil Liqui-Gels Minis Pain Relieiver și Reductor Fever, Pain Medicine pentru adulți cu Ibuprofen 200mg pentru ameliorarea durerii - 160 capsule umplute cu lichid

https://nutricity.ro/shop/brswg234cuarsg3p-advil-liqui-gels-minis-pain-relieiver-si-reductor-fever-pain-medicine-pentru-adulti-cu-ibuprofen-200mg-pentru-ameliorarea-durerii-160-capsule-umplute-cu-lichid-130530 https://nutricity.ro/web/image/product.template/130530/image_1920?unique=32c49ed

Stock Expiry Date*: 12-03-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Un flacon de 160 Advil Liqui-Gels mini-durere Reliever și Reductor de febră capsule umplute cu lichid, Medicina durere pentru adulți cu Ibuprofen 200mg pentru ameliorarea durerii
  • Liqui-Gel Minis sunt uşor de înghiţit
  • Medicamente pentru dureri de cap, medicamente pentru dureri de spate și calmante articulare sau minore ale artritei, care sunt mai rapide și mai puternice pe dureri dure decât Tylenol Rapid Release Gels
  • Ameliorator de durere şi reductor de febră pentru adulţii proiectaţi pentru absorbţie rapidă, cu aceeaşi concentraţie ca şi Advil Liqui-Gels mărime normală
  • Medicamente pentru febră și dureri de cap ameliorarea durerii, ameliorarea perioadei de durere, medicamente pentru dureri articulare și medicamente pentru dureri de spate pentru adulți și copii cu 12 ani și peste
  • Ia aceste Advil mini Liqui-Gels așa cum a fost regizat - completarea perfectă la dormitorul dumneavoastră colegiu esențiale
  • HSA și produsul eligibil FSA

101,89 lei 101.89 RON 101,89 lei Taxe incluse

Not Available For Sale

(0,64 lei / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Marca
  • Aromă
  • Număr de unități
  • Formular element
  • Greutate element
  • Beneficii de produs
  • Numărul de elemente
  • Forma de dozaj
  • Producătorul
  • Dimensiuni element L x W x H
  • Ingrediente
  • Tip de produs
  • Utilizări specifice pentru produs
  • Ingrediente active
  • UPC
  • Numărul de identificare comercială globală
  • Numele tipului de pachet
  • Publicul țintă
  • Număr de conținut net
  • Tip de produs
  • Greutate element
  • Marca
  • Numele mărcii
  • Descrierea intervalului de vârstă
  • Tipul containerului
  • Numărul părții producătorului
  • Număr model
  • Dimensiuni elemente
  • Caracteristici suplimentare
  • Utilizarea ţintă a părţii corpului

Această combinație nu există.

Contactați-ne
Ibuprofen
Formular element Capsule, Liqui-Gels
Ingrediente Gelatină, Apă purificată, trigliceride cu lanţ mediu, Hidroxid de potasiu, Polietilenă Glycol, Pharmaceutical Ink, In Each Capsule: Active Ingredients: *Ibuprofen (NSAID) (200 mg), Pain Reliever/Fever Reducer. Inactive Ingredients: FD&C Green 3, Sorbitol Sorbitan Solution. *Nonsteroidal Anti-inflammatory Drug.
Marca Advil
Aromă oil_free
Număr de unități 160 Număr
Greutate element 0,18 g
Beneficii de produs Reliever durere
Numărul de elemente 1
Forma de dozaj Capsule
Producătorul Haleon US Services Inc.
Dimensiuni element L x W x H 4 X 3 X 6 Inches
Tip de produs Ibuprofen
Utilizări specifice pentru produs Febră
Ingrediente active Ibuprofen
UPC 305731769890
Numărul de identificare comercială globală 00305731769890
Numele tipului de pachet Flacon
Publicul țintă Unisex-copii
Număr de conținut net 160 Count
Tip de produs Medicamente
Greutate element 0, 18 G
Marca Advil
Numele mărcii Advil
Descrierea intervalului de vârstă Adulţi
Tipul containerului Flacon
Numărul părții producătorului 305731769890
Număr model 305731769890
Dimensiuni elemente 4 x 3 x 6 inches
Caracteristici suplimentare Acţiune rapidă
Utilizarea ţintă a părţii corpului Înapoi.
  • Buy Four or More Offer

    Obțineți 5% reducere când cumpărați 4 sau mai multe produse

  • Next Purchase Offer
    Obțineți o reducere de 5% la următoarea achiziție.
  • Ships From(Romania)
    Comenzile sunt procesate și expediate din Brooklyn, SUA.

  • Delivery Offer(Romania)
    Livrare gratuită pentru comenzile eligibile.
Delivery Detail
Timp estimat de livrare: 12–26 zile (internațional).
3–6 zile (domestic).
Safe Checkout
Finalizare de plată sigură garantată
Return Policy

Garanție de returnare de 30 de zile
Achiziții sigure susținute de suport pentru returnare de 30 de zile.

Free Return Pickup
Preluare gratuită pentru retur disponibilă
Ne ocupăm de retururi de la ușa dvs. fără costuri suplimentare.
SKU
BRSWG234CUARSG3P
Categorie
Asistenţa medicală , Over-the-counter medicamente , Relaxarea durerii , Neaspirină , Ibuprofen
Barcode
305731769890
Tags

 

Mini-urile Advil Liqui-Gels asigură puterea concentrată a Advil într-o capsulă de 33% mai mică. Mai ușor de înghițit fără a compromite eficacitatea lor, aceste capsule umplute cu lichid ajung la locul de muncă în câteva minute ca un puternic calmant durere de cap, dureri de spate, dureri musculare, dureri de dinți, dureri menstruale, artrită minoră și alte dureri articulare, și dureri de răceală comună. Advil Liqui-Gels mini lupta durere cu aceeași putere ca dimensiunea normală Advil Liqui-Gels. Acest medicament împotriva febrei şi durerii pentru adulţi este conceput pentru absorbţie rapidă, oferind ore de calmare a durerii. Fiecare mini capsulă conţine ibuprofen 200 mg, un medicament antiinflamator nesteroidian (AINS) care este deja dizolvat, pentru ameliorarea durerilor de cap, pentru ameliorarea durerilor de spate, pentru ameliorarea durerii menstruale, pentru ameliorarea durerii articulare şi pentru ameliorarea durerii minore de artrită. Calmarea rapidă a durerii a devenit foarte mică. Asta e puterea lui Advil Liqui-Gels. În această vară, Advil este mândru să fie partenerul oficial al Ligii Majore Pickleball. Rămâi activ şi bucură-te de fiecare meci fără să laşi durerea să te reţină. Pregateste-te sa te intorci la facultate cu incredere si sa te asiguri ca esti pregatit pentru orice iti iese in cale anul academic. Advil ținte dureri și dureri la sursa pentru a vă ajuta să păstrați în mișcare prin fiecare serviciu șiVolley.

Informaţii importante

Ingredients

In Each Capsule: Active Ingredients: *Ibuprofen (NSAID) (200 mg), Pain Reliever/Fever Reducer. Inactive Ingredients: FD&C Green 3, Gelatin, Medium Chain Triglycerides, Pharmaceutical Ink, Polyethylene Glycol, Potassium Hydroxide, Purified Water, Sorbitol Sorbitan Solution. *Nonsteroidal Anti-inflammatory Drug.

Disclaimer legal

Statements regarding dietary supplements have not been evaluated by the FDA and are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or health condition. Satisfaction Guarantee If for any reason you are not satisfied with any GSK Consumer Healthcare product, GSK Consumer Healthcare will provide you with a reimbursement within 45 days of the date of purchase. Please note that because GSK is unable to control the quality of our products sold by unauthorized sellers, the Guarantee is not available for products purchased from unauthorized sellers due to potential quality issues outside GSK’s control. Please contact GSK Consumer Healthcare directly for more information.

Declarațiile cu privire la suplimente alimentare nu au fost evaluate de către FDA și nu sunt destinate pentru a diagnostica, trata, vindeca sau preveni orice boală sau stare de sănătate.

Dimensiuni produse

4 x 3 x 6 inci; 0,01 uncii

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

1 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC14689 Gls Group 984228922841 2026-07-21 Track

Avertisment

Suplimentele alimentare nu sunt medicamente. Produsele vândute pe acest site nu sunt destinate să diagnosticheze, trateze, vinde sau prevină vreo boală. Dacă aveți o afecțiune medicală, consultați întotdeauna un profesionist calificat în domeniul sănătății înainte de utilizare. Rezultatele individuale pot varia. Prin plasarea unei comenzi, sunteți de acord să respectați reglementările de import ale țării dumneavoastră. Acoperim dările și impozitele aplicabile acolo unde este specificat.

*Informații despre data expirării:
Vă rugăm să rețineți că data de expirare poate varia de la un lot la altul. Cu toate acestea, garantăm că toate produsele expediate clienților noștri au o durată de valabilitate validă și nu vor fi expirate la momentul livrării.